Jaka kancelaria dla frankowiczów

1
0

Jaka kancelaria najlepsza dla frankowiczów. Czy jest znaczenie jaki prawnik składa pozew czy chodzi tylko aby ktoś nam pomagał w sądzie teraz? Jak uważacie patrząc na to, że słyszy się o wielu wygranych frankowiczów?

  • You must to post comments
0
0

Prawnik jest wręcz kluczowy. Teraz ci sie wydaje, że kancelarii frankowych na rynku są setki i słyszy się, że frankowicze wygrywają sprawy to automatycznie kojarzysz AHA to te wszystkie kancelarie wygrywają. Sytuacja na rynku wygląda inaczej. Jeszcze 2 lata temu w Polsce wszystkich kancelarii frankowych było z 30 może maksymalnie. Praktycznie wszystkie sprawy które kończą się obecnie prowadzone są przez te kancelarie. Więc odpowiedź na pytanie brzmi tak, że wybór prawnika musi być przemyślany i najlepiej jednak wybrać być może nieco droższe oferty ale jednak tych sprawdzonych kancelarii.

 

Narracja, że frankowicze wygrywają wszystko jak leci jest błędna. Przegrywają także i to przegrywają kancelarie mniej doświadczone ale też te doświadczone. Problem jest jeszcze w tym, że nie każdy sędzia rozumie istote sprawy. Jeśli jednak chcesz mieć szanse na wygraną to musisz mieć prawnika który poradzi sobie też w apelacji a nawet w kasacji czyli tylko ci najlepsi.

Oczywiście, że sprawy frankowe są łatwe do wygrania to stała gadka handlowców spółek z o.o. . Takie spółki cały czas robią szkolenia w różnych środowiskach aby zwerbować jak najwięcej frankowiczów. Więc jeśli kancelarię frankową poleca ci fryzjerka albo agent ubezpieczeń to zapewne jest agentem jakiejś spółki i nie koniecznie zależy mu na tym aby sprawa abyła wygrana. On sprawę wygrywa w momencie kiedy zlecisz spółce sprawę

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.