kredyt we frankach kancelaria

3
0

Kancelarii do spraw frankowych widzę, że już jest pod dostatkiem. Zupełnie inna sytuacja niż jeszcze 2-3 lata temu. Rynek zapewne się zmienił. Wyroki korzystne dla frankowiczów się pojawiają. Jak te czynniki waszym zdaniem wpływają na to którą kancelarię do sprawy frankowej wybrać? Jakie warunki są obecnie do zaakceptowania przez frankowicza? Jak mniemam ilość wygranych spraw powinna przełożyć się na bardziej dostępne ceny usług prawnych? Czy jednak nadal trzeba mieć przygotowane kilkanaście tysięcy złotych aby podejść do sprawy frankowej?

  • You must to post comments
1
0

Osobiście uważam, że wiele się nie zmieniło. Wręcz kiedyś było łatwiej jak wchodziłeś dopiero w temat złożenia pozwu przeciwko bankowi. Było wiadomo z jakim ryzykiem się to wiąże, ile kosztuje a przede wszystkim było wiadomo który prawnik specjalizuje się tylko w tym bo kancelarii od spraw frankowych było na rynku tylko kilka. Nie było sp. z o.o., handlowców oraz całego marketingu.

Teraz jak chcesz walczyć z bankiem i wybrać kancelarie to czekają cie długie godziny dociekania, jak naprawdę wygląda sprawa frankowa oraz który prawnik zapewni najlepszą obsługę prawną w branży frankowiczów. Międzyczasie musisz przejść przez liczne ściemy opowiadane przez handlowców spółek, jeśli nieopatrznie wyślesz swoje zapytanie do takiej pseudo kancelarii zajmującej się sprawami frankowiczów to sprowadzasdz na siebie męczenie, przekonywanie przez telefon. Możesz trafić też na webinary pseudo ekspertów od spraw frankowych, bardzo wiarygodne które mogą cię przekonać do zlecenia sprawy podmiotowi o wątpliwych kwalifikacjach lub też w ekstremalnie drogiej cenie. O cenie nie zorientujesz się na początku bo na początku wszystko wygląda fajnie, może się okazać że zorientujesz się dopiero na końcu, że spółka weźmie większą część wygranej.

Możesz łyknać ściemę, że bankowi roszczenia się przedawniają i że twoje korzyści wynoszą sporo pieniędzy i zapłacić spółce premie od tych niewiarygodnie wielkich korzyści. A za kilka lat mieć klopoty jak banki upomną się o swoje.

Możesz trafić na stowarzyszenie frankowiczów, społeczność, fundacje – jak zwał tak zwał, będziesz myślał, że ich działalność jest pro społeczna a za jakiś czas zorientujesz się, że to maszynki do naganiania frankowiczów od określonych kancelarii.

Tak więc trochę się zmieniło ale chyba na gorsze z punktu widzenia frankowicza. Z dobrą kancelarią jednak szanse na wygrane wzrosły

  • You must to post comments
1
0

Trzeba sporo czytać i mocno zainteresować się tematem kredytów frankowych aby wybrać dobrą kancelarię frankową. To nie są sprawy oczywiste jak się większości wydaje i wybór prawnika też oczywisty nie jest. Sprawę tę można różnie prowadzić, inaczej pozywać o co innego wnosić do sądu aż w końcu inaczej postępować i dochodzić od banku realizacji wygranej po wyroku prawomocnym.  Trochę czasu to zajmuje. Tak samo jak dojście do tego, że dobrych kancelarii od spraw frankowych mamy może z 10 chodź ogłoszeń i reklam jest pewnie z 10 tysięcy…

  • You must to post comments
0
0

Kancelarii frankowej nie wybiera się pochopnie, nie wybiera się też takich które mają handlowców – to są głównie spółki. Wybiera się kancelarie z dużym doświadczeniem, działające długo jako podmioty od obsługi frankowiczów i tylko kancelarie adwokackie, ewentualnie kancelarie radców prawnych

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer

Please first to submit.