Prawnik dla frankowiczów Kraków

0
0

W Krakowie która kancelaria najlepsza do sprawy frankowej w sądzie?

  • You must to post comments
0
0

Nie ograniczaj się w poszukiwaniu kancelarii. To czy masz kancelarie z Krakowa, Warszawy czy Wrocława dla powodzenia w sprawie nie ma znaczenia jeśli wybierzesz kancelarie z doświadczeniem. Natomiast ma znaczenie dla Twojego portfela. Jeśli w Krakowie jest 1 kancelaria co jest polecena to pewnie jej ceny są wysokie. W Warszawie kancelarii dobrych jest przynajmniej kilka więc masz większą szansę na dobrą cenę. Oczywiście nie tylko ceną należy się kierować. Tanio albo za darmo sprawy frankowej nikt nie zrobi. Za to trzeba zapłacić i to są stawki dużo wyższe niż w innych sprawach. Generalna zasada jest taka aby szukać i nie brać tylko tego co jest pod nosem. Druga ważna zasada aby unikać sp. z o.o., handlowców, pośredników a nawet kancelarii współpracujących ze sp. z o.o.

  • You must to post comments
0
0

Dokładnie. Sprawdź inne miasta – Warszawa, Poznań, Wrocław. Wybierz sobie kilka kancelarii i wyślij zapytania. Nie za dużo i nie tylko w obrębie jednego miasta.

  • You must to post comments
0
0

I przede wszystkim nie kieruj się tylko informacjami z internetu. Sam zbadaj sprawę

  • You must to post comments
0
0

Czy możecie podać namiary na konkretne kancelarie. Nie koniecznie z Krakowa jednak

  • You must to post comments
0
0

No jak takie duże miasto i co i trzeba w Warszawie szukać ? Dajcie namiar lokalny

  • You must to post comments
0
0

Lokalizacja nie ma znaczenia. Czy masz prawnika pod domem czy na drugim końcu Polski. Teraz i tak wszystko odbywa się zdalnie. Bardziej istotne są kwestie poruszone w tym art https://www.franknews.pl/kredyt-we-frankach-kancelaria-kryteria-oceny/ – ogólnie opisane ale przydatne

  • You must to post comments
Showing 6 results
Your Answer

Please first to submit.