Prawnik umowa frankowa

0
0

Szukam prawnika który zajął by się moją umową frankową z PKO BP z 2008 roku

  • You must to post comments
0
0

Prawnika który chętnie zajmie się twoją umową to zapewne znajdziesz nie jednego. Wrzucanie tego typu postów nie ma większego sensu bo pewnie zaraz zostaniesz zasypana na prv ofertami. W przypadku wyboru prawnika do sprawy frankowej to musi być bardzo świadomy i przemyślany wybór.

Zacznij od analizy wyroków w sprawach umów takich jak twoja, zobacz jakie orzeczenia wydają banki w twoim miescie. Jeśli jest ok to zacznij szukać kancelarii frankowej. Zobacz w internecie kto specjalizuje się w twoim miescie TYLKO w kredytach frankowych. Najlepsze kancelarie frankowe mają pełne ręce roboty więc nie robią nic innego niż sprawy o kredyty we frankach. Jeśli widzisz, że kancelaria robi oprócz spraw frankowiczów jeszcze np obsługę firm czy rozwody to szukaj dalej. To musi być wyspecjalizowana kancelaria frankowa. Też nie żadna sp. z o.o. czy s.a. lub pośrednik innego typu więc patrzysz tylko na kancelarie adwokackie lub radców.

Jeśli okaże się, że w twoim mieście nie ma nikogo dobrego a tak może się zdarzyć ponieważ tak naprawdę dobrych kancelarii od spraw frankowiczów jest bardzo niewiele szukaj w mieście gdzie ma siedzibę bank czyli w twoim przypadku w Warszawie. Tam jest kilka dobrych kancelarii prowadzących sprawy frankowiczów od dawna. Porozmawiaj z prawnikiem zobacz czy pasuje ci prawnik, kancelaria, cena. To wszystko twa jeśli nawet dziś zapadła decyzja o pozwaniu banku daj sobie z 2 tygodnie na analizę kancelarii i całej sytuacji.

  • You must to post comments
Showing 1 result
Your Answer

Please first to submit.