Rankingi Kancelarii Frankowych

1
0

Od kilku dni poszukuję prawnika do poprowadzenia sprawy frankowej. Rozglądam się tu i tam, czytam, analizuje. Zauważyłem, że są jakby rankingi kancelarii od spraw frankowych. Czy ktoś podpowie czy tym się warto kierować i ewentualnie jeśli macie już doświadczenia z kancelariami na które warto zwrócić szczególną uwagę?

  • You must to post comments
0
0

Wpisz ranking kancelarii frankowych i co nieco znajdziesz w sieci. Z daleka jednak omijaj rankingi dla frankowiczów gdzie jako kancelarie frankowe występują spółki z o.o. lub są , inaczej mówiąc pośrednicy zajmują czołowe miejsca w rankingu. Szukaj tylko adwokata lub radcy prawnego bezpośrednio i tylko im zlecaj sprawę. Nawet jeśli jakaś spółka zapewnia, że nawet jest właścicielem kancelarii to już w takie akrobacje z pewnością nie idź. Dobry marketing w takim przypadku i dobry handlowiec to coś co często w branży frankowiczów nie idzie w parze z dobrym przygotowaniem merytorycznym w sądzie.

  • You must to post comments
0
0

Rankingów jest kilka jedne faktycznie mogą nakierować na dobre kancelarie frankowe a inne to lipa. Uważać trzeba na te niby Ranking kancelarii frankowiczów co na pierwszym miejscu są spółki z o.o. i s.a. – jak najdalej od spółek

  • You must to post comments
0
0

Ranking kancelarii to sie robi samemu a nie szuka w internecie. Patrzysz na kancelarie co robia sprawy frankowiczów minimum 3 lata i patrzysz czy na stronie maja wyroki i jak szybko sa te wyroki osiągane. Czy wyroki ottzymuja sprawnie, czy kancelaria jest zaangażowana tylko w sprawy frankowe. Tak wyglada robienie rankingu kancelarii frankowych.

  • You must to post comments
Showing 3 results
Your Answer
Post as a guest by filling out the fields below or if you already have an account.
Name*
E-mail*
Website